• Писанкове диво у центральній бібліотеці для дітей

        Кожен з нас із нетерпінням чекає свята Великодня і завзято до нього готується: прибирає в оселі, готує смаколики, розмальовує писанки та фарбує крашанки, пече паски. Найталановитіші створюють Великодні обереги, композиції, малюнки.
        Дітвора Білої Церкви особливо радіє Великодню. Адже напередодні свята у центральній бібліотеці для дітей відкривається щорічна загальноміська виставка-конкурс "О, писанко, ти – символ України”, де усі бажаючі можуть показати свої пасхальні поробки. Повірте, там є на що подивитися!
        І цього року малеча старанно готуючись до свята створила силу-силенну справжніх шедеврів. Писанки, крашанки, дряпанки, крапанки зачаровують кольорами та орнаментами. Композиції, створені дитячими руками, дивують, викликають захоплення. Навіть важко уявити як журі обирало переможців.
        Традиційно відкриття виставки відбулося за благословення настоятеля церкви Покрови Божої Матері отця Миколая, який привітав присутніх з Великодніми святами
        Голова журі – головний спеціаліст відділу культури та туризму, член спілки художників України, заслужений художник України Олександр Жарко та члени журі: Людмила Красніцька-Луцик, керівник ТО "Азалія” ЦТДЮ "Соняшник” і майстер декоративно-вжиткового мистецтва Світлана Паламарчук підвели підсумки виставки-конкурсу та визначили переможців.
        Вихованці театральної студії "Пролог” БНВО гімназія №1 (керівник Тетяна Яковенко) підготували чудові виступи: звучали пісні про Україну та Великдень, найменші вихованці студії розповіли про створення крашанок та значення візерунків на писанках, показали Пасхальну інсценівку. Маленькі артисти були такими щирими, що дорослі гості не могли відвести від них погляду та супроводжували кожен номер концертної програми бурхливими оплесками.
        Завідуюча бібліотекою Олена Корнієнко привітала переможців, а директор ЦБС Раїса Григоренко вручила дипломи та пам`ятні подарунки, які надали меценати виставки-конкурсу – Білоцерківська міська ЦБС, білоцерківський осередок Міжнародної організації "Жіноча громада” (голова Надія Гаврилова), ГО "Ветерани органів внутрішніх справ” (голова Олена Іванова).
        Що тут скажеш, поки маленькі українці цікавляться рідними звичаями, традиціями та малюють писанки, доти буде жити і процвітати наша ненька Україна. Тому, натхнення вам, юні майстри.

  Олександра Заворотня, гол. бібліотекар методвідділу.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше