• Привітай солдата у Великодні свята

        Військовим, які захищають Україну на сході, дуже важливо відчувати нашу турботу і любов. Аби підтримати бойовий дух воїнів бібліотека-філіал №4 міської ЦБС провела акцію “Привітай солдата у Великодні свята”, яка передбачала виготовлення Великодніх листівок та привітання вояків концертною програмою.
        За допомогою власноруч виготовлених листівок діти намагалися передати частинку тепла героям-захисникам. Хлопці та дівчата із величезним задоволенням писали свої Великодні привітання, не забуваючи про слова підтримки і вдячності.
        Учасники акції спільно з міською організацією “Червоний хрест” вирішили підтримати своєю творчістю бійців із зони АТО, які лікуються у місцевому військовому шпиталі. Важко поранені воїни зустрічали гостей з усмішкою і радістю, демонструючи силу духу, мужність, віру і впевненість у перемозі. Поспілкувавшись з ними, усі  відчули, що на душі стало спокійніше. Хлопці запевняли дітей: “Все в Україні буде добре. Ми обов`язково переможемо у цій підступній війні”.
      


         Юні читачі – шестикласники гімназії №2 привітали вояків з наступаючим святом Великодня, побажали захисникам швидше одужувати та повертатися до своїх родин.
         Учасники акції подякували голові міського товариства “Червоного хреста України” Галині Іванівні Кожедуб, психологу військового шпиталю Тетяні Володимирівні Таран, командиру по виховній роботі Олегу Федоровичу Штрафунову за допомогу в організації зустрічі та пригостили бійців солодощами, фруктами, соками, пирогами та пасками.

  Світлана Линник, завідуюча філіалом №4.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше