• Наша зброя – щирість і підтримка

        Мабуть, не знайдеться жодної людини у нашому місті, день якої б не починався думками про події на сході країни: “Як там? Що там? Чи припинилися обстріли? Як там  наші солдати?”. Тому інформація з перших вуст є необхідністю для кожного пересічного громадянина.
        Члени клубу “Сузір`я” Академії пенсіонерів зустрілися у бібліотеці №9 з учасником АТО, викладачем БНАУ Олександром Ярмолою та лідером “Молодої Просвіти”, журналістом-волонтером, головою благодійного фонду “Час змін” Костянтином Климчуком. Олександр Ярмола розповів присутнім про перебування в зоні бойових дій, з теплотою та вдячністю згадував своїх побратимів, з якими тримав оборону Донецького аеропорту. У січні 2015 року був поранений. Олександр по-філософськи дивиться на життя, на все, що відбувається на сході країни, і тому в своїй розповіді часто наголошував, що українська історія твориться у наші дні і за нашою участю. А ще, що першопричина кожного збройного конфлікту лежить в економічній площині.   
        Розповідь Олександра цікаво доповнив Костянтин Климчук, який як журналіст-волонтер не раз був у зоні АТО. З початком військових дій на сході України волонтери стали з`єднувальною ланкою між тими, хто безпосередньо зі зброєю в руках боронить нашу Вітчизну і їхніми добровільними помічниками. Продукти харчування, одяг, військове обладнання і навіть тепловізори – ось чим доводиться займатися волонтерам.
        Академістам продемонстрували зворушливий фільм “Волонтерські шляхи” про збір допомоги бійцям АТО від жителів нашого міста. Приємно було бачити, як радіють бійці листам, малюнкам, подарункам. Присутні дивилися ці кадри і уявляли, що мабуть так само бійці отримували подарунки, зроблені їхніми руками. Члени клубу збирали теплі речі, тканину для пошиття балаклав, а Надія Муковніна, Людмила Підлісна, Ольга Маніна, Ольга Познякова, Лідія Любкіна в`язали шкарпетки, жилети, щоб узимку нашим хлопцям було тепло. Ольга Орлова, а потім і Олена Капуста, Ніна Дідківська, Ніна Ракіцька стали постійно приходити у волонтерський пункт і плести захисні сітки. Адже перемога можлива там, де велика єдність армії і народу і незламна сила духу. Щиро дякуємо нашим гостям за їх небайдужість, за героїзм, бажаємо добра, здоров я, мирного неба над Україною.

  Тетяна Сулейманова, бібліотекар філії №9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше