• Знай, щоб жити

          Існують вічні філософські та соціальні теми, які обговорюються і привертають увагу суспільства незалежно від країни, у якій живеш, політичної ситуації та етапу розвитку суспільства. Однією із таких вічних тем є тема здорового способу життя, боротьби зі шкідливими звичками.
          Небажання певної частини молоді повноцінно і змістовно жити, емоційна бідність, породжує у декого бажання піддобрити себе цигаркою, повеселитися за допомогою алкоголю, підбадьоритися наркотиками, а весь цей пошук гострих відчуттів може закінчитися непоправною бідою. Саме тому бібліотекарі Центральної бібліотеки Маргарита Зубкова і Ольга Соломаніна завітали 7 квітня на зустріч з учнями Білоцерківського Державного професійно-технічного ліцею. У заході взяли участь представники Всеукраїнської благодійної організації “Асет” Людмила Грамотна та Наталія Манелюк.
          Людмила Грамотна запропонувала підліткам долучитися до обговорення проблеми здорового способу життя. Юнаки переглянули відеофільм “Зупинись, доки не пізно?”. Бібліотекарі підготували змістовну книжкову виставку “Нове покоління вибирає здоров’я”, рекомендуючи книги присвячені формуванню особистості та вмінню вчасно зробити правильний життєвий вибір. Учасники зустрічі отримали буклети, що висвітлюють вплив алкоголю та наркотичних речовин на здоров’я людини.

    Ольга Соломаніна, бібліотекар ЦБ.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше