• Великдень просить на гостини

        У світлі весняні дні, коли над трійчастими зеленувато-сизуватими листочками з`являються суцвіття-китиці із різнобарвними квітками, приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят – Великдень – світле і добре, яке несе із собою віру, надію і любов.
        З Великоднем у народі пов`язано багато цікавих звичаїв і традицій, які передаються з покоління в покоління. Щоб познайомити маленьких читачів, учнів 1-Б класу БЗШ №5 із Великодніми традиціями бібліотекарі спільно з класоводом Ніною Грозною підготували годину спілкування “Великдень просить на гостини” з настоятелем церкви святих апостолів Петра і Павла отцем Олександром.
      


         На всі дитячі запитання (а їх було досить багато) отець Олександр дав змістовні відповіді. Вдячні дітлахи приготували для гостя, а також своїх мам, які теж були гостями дійства, подарунки – Великодні кошики та чарівні малюнки, святкові вірші, інсценівки. Незабутні враження залишаться у дітей надовго, а їхні побажання усім людям, щоб до кожного прихилялося щастя й здоров`я, щоб великодні візерунки писанок оберігали всіх від зла.
        З Великоднем Вас!

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше