• До нас завітала Таїна Братченко

        Щоб влаштувати свято, потрібно зовсім небагато – цікава книжка, автор і добрий настрій.
        8 квітня у Центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч читачів із журналісткою, авторкою багатьох різножанрових книжок, членом Національної спілки письменників України, лауреатом міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького Тетяною-Таїною Братченко.
  Книжки пані Таїни "Казки про малят та звірят”, "Бабусині оповідки” користуються неабияким попитом у маленьких читачів. Цього разу пані Таїна познайомила малечу зі збіркою казок "Пригоди голуба Урра”. Маленькі читачі, затамувавши подих, слухали оповідки "Казка про Коника-Скрипаля” та "В країні Цукерії” у виконанні авторки.
        Як народилася сопілка? Що змусило написати казку "Хвалькуватий колосок”? Чи є найулюбленіший письменник? – на ці та ще багато дитячих запитань відповіла письменниця допитливим чомусикам.
        Діти із задоволенням подивилися лялькову виставу бібліотечного театру "Книга і лялька”.
        Серед учасників зустрічі була присутня вихованка літературної студії ЦДБ "Рожевий ранок” Катя Герасимова, у якої нещодавно вийшла з друку перша книжечка оповідань "Хоробрий рибалка”. На згадку про зустріч іменита письменниця й автор-початківець обмінялися збірками своїх творів із автографами.

  Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше