• Писанка мальована, з любов’ю подарована

        Традиційна виставка дитячої писанки “Писанка мальована, з любов’ю подарована” відкрилася у бібліотеці-філіалі №6. На виставці представлені творчі роботи різних технік декоративно-ужиткового мистецтва: писанки, ляльки-мотанки, лозоплетіння, бісероплетіння, аплікації, орігамі, квілінг, композиції з солоного тіста, велике яйце та паска з пап’є-маше, Великодні кошики, малюнки, макети створені з паперу та розмальовані фарбами.
  Час змінюється, стають популярними нові види мистецтва, діти вишукують щось новеньке. Вражають красою та оригінальністю композиції у яких поєднується патріотична і Великодня тематика. Це витвори Єгора Сліпченка (БЗШ №23 3-Б кл.), Марини Самусенко (БЗШ №23, 2-А кл.), Стаса Бадзюка (ДНЗ №10 “Рибка”), колективу учнів 1-Б класу БЗШ №23.
        Вихованці групи “Пізнайко” ДНЗ №8 виготовили композицію “Традицій у народу є багато, бо довго ми живемо на землі і нам їх треба завжди пам’ятати, запам’ятати, поки ми малі!”
        У виставці взяли участь понад 80 учасників, які представили більше 100 творів образотворчого мистецтва вихованців ДНЗ №27 “Червона шапочка”, ДНЗ №8 “Золотий півник”, ДНЗ №10 “Рибка”, учнів БЗШ №23 та гуртківців “Чарівного пензлика”. Оптимістичні та життєстверджуючі роботи створюють атмосферу свята і дарують позитивні емоції.
        На святі прозвучали легенди та вірші про Ісуса Христа і Великодні привітання. Двадцять учасників конкурсу отримали грамоти та подарунки і ще 15 – заохочувальні призи, надані Білоцерківським осередком МО “Жіноча громада” (голова Н.Гаврилова). Слід зазначити, що роботи переможців будуть представлені на щорічній загальноміській виставці писанок, яка незабаром відбудеться у Центральній бібліотеці для дітей. Ми щиро вітаємо переможців і зичимо усім гарних Великодніх свят

  Н.Гаврилова, завідуюча філіалом №6.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше