• Літературна студія “Молодої Просвіти” у бібліотеці

        Цікаво, скільки у Білій Церкві людей, які пишуть власні вірші, оповідання чи, можливо, романи? Я маю на увазі аматорів. Вірю, що їх сила-силенна, проте знаю, що більшість “пише у стіл”. І дарма! Якщо у людини є талант – потрібно ним ділитися і дарувати радість оточуючим! Прочитайте ваші творіння рідним, близьким та завітайте на гостинну до центральної міської бібліотеки, де діє “Літературна студія “Молодої Просвіти” і вас радо зустрінуть постійні учасники Літературних читань та організатори – Тетяна Виговська та Костянтин Климчук.
       Ось і цими днями на літературний вогник завітали гості: Роман Штика, Тетяна Строкач, Юліана Гребенюк, Катерина Бурда, Людмила Дубченко, Анна Снігур, Олександра Заворотня. Емоційно і у той же час невимушено читали власні вірші та поезії улюблених авторів, згадували обставини, за яких писали.    


        Багата наша земля талантами: юними та зрілими, наївними та досвідченими. Останні Літературні читання показали це повною мірою. На розсуд вибагливої публіки були представлені різноманітні поетичні твори – ліричні, дещо трагічні, психологічні та філософські. Навіть дивно було слухати неймовірно глибокі та чуттєві творіння зовсім молодих дівчат. Складно уявити події, які змусили їх писати такі сумні поетичні рядки. Проте старші товариші по перу порадували присутніх патріотичною поезією, легкими та ніжними, як весняний вітер, творами.
        Радісно на душі, що у нашому славетному місті розквітають таланти. Їх потрібно плекати і ростити. Не ховайте написане у шухлядку столу, краще завітайте на гостину до бібліотеки та поділіться своїми думками з учасниками Літературних читань. До зустрічі!


  Олександра Заворотня.  
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше