• Летіть соловейки, несіть мир на нашу земельку!

         Весну на крилах нам птахи приносять. А з нею й радість оновлення, очікування благої звістки й Воскресіння Христового, надію на добрий врожай і зміни на краще. От і цієї весни ми всі чогось очікуємо, та найперше – миру і перемоги.
        Наші предки в такі часи також мріяли. І ліпили символ весняної пори – пташок, даруючи їх діточкам. Останніми роками у бібліотеці №1 активно відроджують цю давню традицію. Сьогодні ми разом членами клубу юних краєзнавців “Джерельце” та гуртківцями станції юних натуралістів (шестикласниками БСШ №1) долучилися до акції “Пташка добра”.

       Під виконання веснянок і гаївок Карини Дармостук та Катерини Іллюхіної, діти писали записочки з добрими побажаннями, прикріплювали їх, як жовто-блакитні крила до спечених  птахів-оберегів, щоб подарувати солдатам у військовому шпиталі.
      Сподіваємось, що весняна пташечка зліплена з тіста, подарована з молитвою душі, побажанням добра та дитячими закликами “Летіть соловейки, несіть мир на нашу земельку!”, примножить захисникам України сили і віри до перемоги! Є ж бо заради кого!

  Валентина Шлапацька, завідуюча бібліотекою№1для дітей.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше