• В епіцентрі подій – журналіст

         Зустріч юних журналістів учнів БСШ №9 та БСШ №1 із журналістами-волонтерами Олександром Виговським, Костянтином Климчуком і Тетяною Виговською організували працівники центральної міської бібліотеки.
         Діти захоплено слухали розповідь Костянтина Климчука про таку потрібну людям, цікаву і не завжди безпечну професію журналіста, яка зародилася ще в Давньому Римі та давній Греції. Він детально зупинився на роботі журналістів, які були на барикадах разом із патріотами, під час Революції гідності. Ще там, на Майдані, вони разом з дружиною Тетяною стали волонтерами. І зараз журналістську роботу поєднують з волонтерською діяльністю. За рік боїв за Україну написано, надруковано і викладено в соціальних мережах десятки репортажів зі Слов’янська, Маріуполя, Волновахи, з-під Дебальцевого та інших міст Донбасу, доставлено тонни гуманітарної допомоги бійцям 72 бригади і добровольчих батальйонів.

        Читальний зал бібліотеки перетворився на кіно-демонстраційний, де діти, затамувавши подих дивилися відеофільми пані Тетяни. Найбільш зворушливим виявився фільм про збір допомоги бійцям у центральній бібліотеці, дитячому садочку “Ясочка”, школах міста та про вручення цієї допомоги бійцям. Дехто на екрані впізнав себе, дехто своїх друзів, однокласників. Гордість переповнювала дитячі груди, коли вони бачили, як бійці радіють дитячим подарункам, листам і малюнкам.
        Зустріч відбулася у формі “запитання-відповідь”. На цікаві запитання юних були вичерпні відповіді професіоналів.
        Сподобалася присутнім і підбірка літератури на книжковій виставці “В епіцентрі подій – журналіст”, яку оформили бібліотекарі.
  Людмила Чупак, завідуюча центральною міською бібліотекою.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше