• Письменники жартують

        У книгозбірнях Білої Церкви з жовтня 2011 року працюють клуби Академії пенсіонерів під патронатом Благодійного фонду К.Єфименка. Члени клубів є активними учасниками різноманітних заходів.
                                                                 
                                            * * *
        1 квітня у бібліотеці-філії №3 для членів клубу “Надія” відбулася бібліотечна гуморина “Письменники жартують”. Працівники книгозбірні оформили книжкову виставку. Членкині клубу Марія Батенко, Надія Матика, Любов Бушмакіна завзято розповідали гуморески Остапа Вишні, Павла Глазового, Олександра Ковіньки, Євгена Дударя, Віктора Євтушенка.
        Завідувачка бібліотекою Ксенія Гнуда представила присутнім нові книги письменників-краян Володимира Дідківського “Став учитель депутатом” (гумор для освітян і не тільки) та Андрія Гудими “Алло! Слобода на дроті” (Гумористична повість у придибенціях).
        Жарти, добрий гумор часто мають більший вплив на людину, ніж будь-які повчання. Як сказав Остап Вишня, треба любити людину більше, як самого себе, тільки тоді ти маєш право сміятися разом з нею із себе, із своїх друзів, їхніх недоліків. Такий сміх не ображає, а виховує, підвищує.
  Смійтеся, друзі, із себе, з усіх! Сміятися дзвінко, повірте, не гріх!

  Ксенія Гнуда, зав. бібліотекою №3.

  * * *


        У бібліотеці-філіалі №4 відбувся День гумору “Сміємося разом” за участю членів клубу  “Зарічани”.
        У читальній залі книгозбірні лунали жарти, гуморески, анекдоти у виконанні академістів, координатора клубу та бібліотекарів. Присутні пригадали веселі випадки зі свого життя, що трапилися з ними 1 квітня, розповідали цікаві кумедні історії. Завідуюча бібліотекою Світлана Линник ознайомила учасників заходу з історією виникнення свята та традиціями святкування Дня сміху в інших країнах світу та в Україні.
        Члени клубу із задоволенням взяли участь у розважальних конкурсах, у виконанні улюбленого і шанованого Василя Ткаченка звучали українські народні жартівливі пісні.
        Бібліотекарі оформили книжкову виставку “Де сміються люди – там біди не буде”, на якій були представлені гумористичні твори письменників-краян та класиків українського гумору.
        За краще виконання гуморесок  Олександр Соломко та Андрій Красножон отримали титули – “Королі сміху”.
        Бібліотекарі побажали академістам гарного настрою та веселої вдачі.

  Світлана Линник, зав. філіалом №4.

                                                                                                                          * * *
        Для членів клубу “Осіннє золото” у книгозбірні №2  відбулася зустріч із поетом-гумористом Леонідом Гажалою.
        Леонід Йосипович читав як свої нові гуморески, так і ті, що написані раніше, але й зараз не втратили своєї актуальності. Гуморески Леоніда Гажали дотепні, влучні, читаються з легкістю та цікавістю.
        Шанувальники гумору були вдячні бібліотекарям і літератору за той заряд енергії і бадьорості, який вони отримали під час зустрічі.

  Галина Стадник, зав. філіалом №2.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше