• “Хто веселий, той сміється…”

        Напередодні Міжнародного Дня сміху в бібліотеці-філії №10 міської ЦБС відбувся міськрайонний конкурс читців гумору.
        Затишна, святково прибрана зала ледь вмістила учасників, а їх було більше півсотні. На книжковій виставці були представлені видання класиків українського гумору, письменників-краян.
        Шанувальників гумору привітала директор ЦБС Раїса Григоренко. Завідуюча бібліотекою Ганна Нагорна розповіла присутнім про відзначення Міжнародного Дня сміху, навела цікаві історичні факти. Голова журі Анатолій Кульчицький ознайомив присутніх з інформацією про Міжнародний фонд Павла Глазового, його роль в літературному середовищі та побажав учасникам успішних виступів.
        Конкурсанти змагалися у трьох вікових групах молодша (дошкільнята та учні 1-4-х класів), середня (учні 5-9-х класів) та старша (учні 10-11-х класів та студенти).
        Слід зауважити, що конкурсанти були гарно підготовлені, читали гуморески Павла Глазового, Грицька Бойка, Степана Олійника та місцевих гумористів: Володимира Дідківського, Віктора Євтушенка. Призові місця розподілилися наступним чином: 
        Гран-прі: Ростислав Козаченко (економічно-правовий ліцей).
        Молодша вікова група: І місце – Уляна Кравчук (БЗШ №15), ІІ місце – Аліна Королевич (гімназія №1), Іван Проценко та Михайло Дзюбенко (БСШ №9), ІІІ місце – Анастасія Гальченко (БСПМШ №16) та Цуцков Олександр (БЗШ №23).
        Середня вікова група: І місце – Михайло Міняйло (БЗШ №18), Карина Вараді (БСШ №13), ІІ місце – Олена Зайченко (с.Пилипча), Анастасія Тупчій (с.Шкарівка), Катерина Кшевінська (гімназія №1), ІІІ місце – Юрій Музика (с.Ол. Слобода), Святослав Петришин (гімназія №2), Анастасія Сокол (БСШ №9), Світлана Голоско (гімназія №2).
        Старша вікова група: ІІ місце – Вероніка Швед (БСШ №12), ІІІ місце – Надія Федорченко (БЗШ №5).
        Згідно із умовами конкурсу, переможці були запрошені для участі у святковому концерті до Міжнародного Дня сміху. Враженнями від конкурсу поділились члени журі. Як зауважив Борис Кашкін, гумор допомагає людині у важкі часи, він є невід`ємною складовою характеру українців. Приємно, що гумор шанують діти, про це переконливо свідчить кількість учасників конкурсу.
        Білоцерківщину представляли школярі та дошкільнята із сіл: Фурси, Олійникова Слобода, Пилипча, Шкарівка, Сухоліси, які посіли три призові місця. Спеціальний приз за власну творчість отримала юна поетеса з села Сухоліси – Ілона Котовщик, авторка книжки “Капосний язик”, вихованка клубу молодих поетів, що працює на базі Білоцерківської центральної районної бібліотеки.
        Всі конкурсанти отримали призи від народного депутата України Олександра Марченка, Міжнародного фонду імені Павла Глазового, міської та районної ЦБС. Приємно, що у такий складний час є небайдужі люди, які підтримують бібліотеки, адже підтримка духовності – це інвестиції у майбутнє.

  Юлія Харченко, провідний методист по роботі з дітьми ЦРБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше