• Казкова країна Всеволода Нестайка

        Всеукраїнський Тиждень дитячого читання “Світлішає на світі, коли читають діти” триває в бібліотеці-філії №3. На урок радісного читання “Казкова країна Всеволода Нестайка” 26 березня завітали учні 1-В класу (класовод Аліна Шевченко).
        Всеволод Нестайко... І відразу на обличчях переважної більшості дорослих і дітей сяють посмішки. Для першокласників це перше знайомство з життям і творчістю письменника, класика української дитячої літератури.
  Увагу малечі відразу привернула яскрава книжкова виставка “Стежками пригод Всеволода Нестайка”.

        Бібліотекар Юлія Сидоренко ознайомила маленьких читайликів з біографією Всеволода Зіновійовича Нестайка, а Леся Кравчук розповіла про створення популярної серед мільйонів читачів казкової трилогії “В Країні Сонячних Зайчиків”, яка ось уже понад сорок років щедро засіває дитячі серця щирістю і добром. Діти дивувалися дотепним неймовірним пригодам зайчика, їжачка та їх друзів-однокласників, учнів спеціалізованої музичної школи з ведмежою мовою викладання – героям книг “Дивовижні пригоди в лісовій школі”. Першачки із захопленням розглядали ілюстрації юних художників до книги “Найновіші пригоди їжачка Колька Колючки та зайчика Косі Вуханя”. Веселий сміх лунав під час читання бібліотекарями в особах уривків з трилогії “Тореадори з Васюківки”.
        Маленьким читачам так сподобалися твори Всеволода Нестайка, що майже всі його книги були розібрані з книжкових поличок.

  Олександра Дишлева, бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше