• Тиждень дитячого читання

        Читачі бібліотеки-філіалу №6 під час Всеукраїнського тижня дитячого читання мали змогу весело і корисно провести свій час, беручи участь у пізнавально-розважальних заходах, які проводили працівники книгозбірні.
        Маленькі читайлики взяли участь у розважальній годині “Гра не тільки розважає, а й здоров`я додає”, літературній годині “Книжкова країна мого дитинства”, майстер-класі по плетінню браслетів-фенечок, мистецькій годині “Ілюструємо улюблену книгу.
        Під час прес-години “Зустріч на журнальній галявині” крокуючи “Стежкою”, діти зустрілися з “Професором Крейдом”, поспілкувалися з “Пізнайком” та погралися з “Малятком”, побували в гостях у “Колобка” та помилувалися запашним “Барвінком”.
        Юні читачі разом із журнальною Феєю, роль якої виконала учениця колегіуму Руслана Храмцова, поринули у неймовірний світ пригод, загадкових відкриттів і цікавих ігор.
        Протягом тижня у бібліотеці діяла книжкова виставка-усмішка “Книги для читання – ліки від позіхання” та виставка нових надходжень “Книжковий дощик”.
        Весняні канікули закінчуються та не закінчуються зустрічі у бібліотеці.
        Ми запрошуємо всіх, хто ще не встиг насолодитися книжковою феєрією до нашої бібліотеки. У нас для вас є ще багато літературних сюрпризів.

  Надія Гаврилова, зав. філіалом №6.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше