• Завітайте в журнальну кав’ярню

        24 березня, під гаслом “Читай, дивись і слухай українське!” читачам-учням 11-А класу БВЗШ №1 була презентована журнальна кав’ярня “Смакуємо разом”. Щоб скуштувати на смак журнальну новинку учасники заходу провели дегустацію статей з “Українського тижня”, “Країни”. Із задоволенням читачі смакували “Літературним вінегретом” з випусків “Однокласника” та “Единственная”.
        Особливу увагу привернув до себе коктейль “Молодіжних журналів”. “Team Teens” – новий, несподіваний, креативний журнал для тінейджерів. Це цікаве та пізнавальне видання – вірний помічник у питаннях, що стосуються взаємовідносин між підлітками. “ОOPS!”, “Юная леди” – молодість, краса, мода, кохання, поради, постери, тести, головоломки. З ними не заскучаєш!        Не залишив байдужим любителів творити унікальні та корисні речі власноруч “Бісквіт рукодільниці”. Захоплююча подорож сторінками журналів “Наnd Made”, “Рукоделие” та “Жасмин” залишила у користувачів солодкий присмак і надихнула взяти участь у конкурсі на кращу великодню поробку.
  На десерт учасники отримали бібліоквест “Таємниці журнальних сторінок” та провели тест “Чи вмієш ти знайомитись?”.
        Книжкова виставка “Журнальні смаколики” довго не відпускала від себе зацікавлених читачів.
        Відвідувачем нашої кав’ярні може стати кожен, хто прагне ближче познайомитись з періодичними виданнями бібліотеки-філії№3. Запрошуємо всіх бажаючих на інтелект-дегустацію.

  Наталія Добровольська, провідний бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше