•       25 березня в центральній міській бібліотеці відбулася прес-конференція за участю  журналістів Олександра Виговського (“Копейка”),  Вікторії Бірюкової (“Майдан-Брок”),  Тетяни Виговської і Костянтина Климчука (інтернет-видання) та читача бібліотеки Анатолія Скепка. Тема обговорення – роль бібліотеки в підтримці і розвитку творчих проектів читачів.
        Завідуюча бібліотекою Людмила Чупак, відкриваючи захід, наголосила, що сьогодні  бібліотека  це потужний центр культури, освіти, інформаційних технологій, інтелектуального розвитку і дозвілля. Щороку послугами бібліотеки користується понад 12 тисяч читачів, для  яких бібліотекарі  проводять  значну  роботу по популяризації книги: літературні вечори, презентації книг, міські поетичні конкурси, творчі зустрічі та інші, використовуючи при цьому мультимедійне обладнання.
        До послуг користувачів 6 комп`ютерів, безкоштовний доступ до мережі Інтернет,  WI-FІ.
        За 93 роки існування бібліотека “вивчила” не одне покоління школярів,  студентів, наукових працівників. Багатогалузевим книжковим фондом бібліотеки  в свій час користувалися  академік Олексій Кононський.  Добрими друзями бібліотеки є заслужений артист України Володимир Рєпін,  заслужений діяч мистецтв, композитор Тамара Павленко, яка перед тим, як написати нову пісню, приходила в бібліотеку, перегортала десятки поетичних збірок, вибирала вірш,  потім клала його на музику. Серед активних читачів  заслужений працівник культури Анатолій Кульчицький, письменники:  Анатолій Гай, Андрій Гудима, Володимир Іванців, Таїна  Братченко, Тетяна Нікітіна – теми і сюжети своїх творів вони  черпають з книг і  своїм успіхом завдячують  бібліотеці та професіоналізму колективу.
        Більш детально Людмила Федорівна зупинилася на історії творчого успіху читача    Анатолія Скепка,  краєзнавця і патріота  міста, яка  розпочалася  у 2008 році із бібліотеки.  Разом з бібліотекарями він досліджував  історію вулиць, їх назви, старі будівлі, архітектурні споруди, шукав карти і ретро-світлини у книгах та Інтернеті.  Сьогодні в доробку Анатолія Володимировича більше 15 відеофільмів про Білу Церкву. Презентація першого  відеоролика “Моє  місто”  відбулася 17 квітня 2012 року  на засіданні клубу любителів книги “Фортуна”. Це був вдалий дебют. З того часу він  провів десятки зустрічей і презентацій в бібліотеках, школах, трудових колективах.  Усі ці відеофільми розміщені в YouTube. І як підмітив сам автор: “путівку в творче плавання він отримав у бібліотеці”.
        Людмила Чупак і Анатолій Скепко вичерпно відповідали на численні запитання журналістів.
        Продовженням заходу став перегляд відеофільму  пана Анатолія “Вулиці міста в іменах“.

  Єфросинія Король, читачка бібліотеки.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше