• Віддай людині крихітку себе

        19 березня виповнилося 85 років від дня народження видатної української письменниці, людини з великої літери і просто гарної жінки Ліни Василівни Костенко.
       В цей день у бібліотеку-філію №3 на літературну годину “Люди, будьте взаємно красивими!” завітали небайдужі читачі, а вийшли – залюблені у неповторний світ поезії Ліни Костенко, взявши для себе крихітку її душі і серця.
        Бібліотекарі Леся Кравчук та Наталія Добровольська підготували цікаву розповідь про Ліну Костенко, її поетичне мистецтво. Вони ознайомили читачів з роздумами поетеси  про історичне минуле українського народу, його сьогодення, проблеми екології, людські почуття та духовні цінності. Кожний із присутніх мав можливість висловити свою думку та почути інших, обговорюючи афоризми письменниці.
        Учасники побачили легенду української поезії та почули живе слово під час перегляду відеофільму. На пам`ять про зустріч кожному із присутніх були подаровані поетичні закладки, які стали вдалим доповненням до взятих із книжкової виставки “В її віршах – історія народу” книг Ліни Костенко.

  Леся Кравчук, бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше