• ЗРОСТАЮТЬ МАЛЕНЬКІ “ШЕВЧЕНКИ”

  У приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею 22 січня відбулося відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно –вжиткового мистецтва, яка проходить за сприяння Головного управління освіти і науки Київської обласної держадміністрації і Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, у рамках Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об`єднаймося ж, брати мої!”.


  Тема конкурсу- “ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка;народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє”.У конкурсі взяли участь діти з 25 районів та 11 міст України. Головною метою його стала активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, а також підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів.

  Конкурс проходить в чотири етапи(шкільний, міський, обласний та Всеукраїнський) і має чотири номінації: “Література”, “Історія України і державотворення”,”Образотворче мистецтво”і “Декоративно – прикладне мистецтво”.

  Третім етапом конкурсу стала виставка дитячих творчих робіт у Білоцерківському краєзнавчому музеї, де представлено близько 300 дитячих робіт учнів 5 –12 класів загальноосвітніх шкіл та учнів професійно- технічних і позашкільних навчальних закладів.Переглядаючи виставку , іноді навіть здавалося, що ці роботи виконані дорослою людиною, доволі сформованою , з певним світоглядом, життєвим досвідом. В деяких спостерігається патріотизм, любов до Батьківщини, матері, рідної землі – панує справжній український колорит та гармонія.Зала на декілька днів заповнилася дитячою любов`ю, спокоєм , тишею.Лише іноді здіймається вітерець над постаттю Шевченка, торкається пелюсток квітів, ніжно торкається матері з дитятком на руках.Всі роботи дуже красиві, виконані пензлем та фарбами , присутня кольорова вишивка , роботи з бісеру, різні поробки.Деякі роботи виконав, здавалося б , справжній майстер, адже присутні такі чуткі лінії , кольори, що декілька хвилин не можеш відвести погляд.

  На відкритті виставки були присутні співголова організаційного комітету, директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Т.Нестерук, завідуюча відділу позашкільної освіти та виховної роботи Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Л.Щербина та інші, які висловили захоплення від побаченого та подякували талановитій молоді за творче натхнення й ентузіазм.

  Доповнили патріотично – українську атмосферу виступи зразково – театральної студії “Живе слово”Білоцерківського будинку художньої творчості та народного аматорського ансамблю бандуристів Білоцерківського державного аграрного університету.

  З представлених на виставці робіт поважне журі, головою якого був член Національної спілки художників України, директор Білоцерківської академічної художньої школи О.Дмитренко, відібрало десять найкращих та найоригінальніших. Серед них –Іванівський, Ставищенський,Бучанський, Сквирський, Таращанський, Вишнівський РЦДЮТ, ЦТДЮ “Соняшник”(м.Біла Церква) та інші, що перейшли до заключного Всеукраїнського етапу.

  Виставка в Білоцерківському краєзнавчому музеї буде проходити до 4 лютого, всі бажаючі зможуть насолодитися творчістю сучасної обдарованої молоді.

  Олена Московченко.

  Гриф .- 2008 .- 30 січня.-С.8  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше