• Спасибі, музо, що ти вибрала мене

        19 березня виповнилося 85 років Ліні Костенко – поетесі, лауреату Шевченківської премії, улюблениці багатомільйонної читацької аудиторії.
        Цього дня у бібліотеці сімейного читання №9 відбулася презентація нещодавно створеного бібліо-СD “Куди впадає “Річка Геракліта”, присвяченого ювілею письменниці.
        CD “Річка Геракліта” – це комп’ютерні презентації про життя і творчість поетеси, міні-зібрання вже добре відомих та нових поезій Ліни Костенко у її власному виконанні і буктрейлер, створений бібліотечними працівниками за романом “Маруся Чурай”, а також відеопрезентація книги авторки “Річка Геракліта”.
        Чотири пори року, оспівані поетесою у цій збірці, пролунали відомими піснями “Осінній день” у виконанні Ольги Богомолець, “Хуртовини” сестер Тельнюк, “Небачене побачено” Віталія Козловського та “Вечірнє сонце, дякую за день” Лілії Кобільник з відеокліпами, створеними бібліотекарем Світланою Могорит.
        “Цей інформативно-тематичний диск ми створили на допомогу учням шкіл, вчителям та колегам, – каже завідуюча бібліотекою Катерина Волинець. – Сьогодні наше життя так швидко змінюється, що ми намагаємося відповідати будь-яким запитам наших читачів. Наша бібліотека має для цього чудові сучасні можливості. Ми щасливі, що відтепер крім літературних новинок та майстер-класів ми зможемо пропонувати нашим читачам, надто тим, хто “приріс” до комп’ютера, новий формат для читання та навчання”.

        Присутній на презентації член НСПУ Анатолій Кульчицький розповів про обставини знайомства та свої враження від спілкування з поетесою.
        Запрошені читачі – десятикласники СПМШ №16 (класовод Н.Дорофєєва) та працівники інших бібліотек міста із задоволенням увійшли у “Річку Геракліта”, отримавши позитивний настрій та доторкнувшись до поетичного слова Ліни Костенко.

      Тетяна Сулейманова, бібліотекар філіалу №9.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше