• Відбувся семінар бібліотечних працівників

         18 березня на базі філіалу №8 відбувся семінар працівників Білоцерківської міської ЦБС “Підведення підсумків роботи ЦБС за 2014 рік та завдання і напрямки роботи міських бібліотек у 2015 році”. Семінар відкрив начальник відділу культури і туризму міської ради Петро Красножон, який проаналізував ситуацію в державі та націлив бібліотекарів на подальшу плідну працю.
        Директор ЦБС Раїса Григоренко підвела підсумки роботи за 2014 рік та окреслили напрямки роботи системи у 2015 році.
        Під час години подяки на семінарі виступив волонтер, журналіст та громадський діяч Костянтин Климчук, якій розповів про волонтерський рух у нашому місті, поділився своїми враженнями від поїздок у зону АТО та подякував бібліотекарям за допомогу в зборі коштів, теплих речей та продуктів харчування для бійців української армії. Слід зазначити, що під час семінару благодійна скринька по збору коштів на потреби бійців АТО поповнилася 890 гривнями.
        Головний методист та головний бібліотекар відділу методичної та бібліографічної роботи Олена Дученко та Олена Бульда зробили огляд сценаріїв креативних масових заходів до Днів календаря та показали буктрейлери, представлені на професійні конкурси. Директор ЦБС нагородила переможців конкурсів дипломами та подарунками. Олена Дученко також проаналізувала роботу блогів бібліотек-філіалів та дала рекомендації щодо створення нових комунікаційних платформ.
        Олександра Заворотня провела консультацію зі створення буктрейлерів. Під час обміну досвідом стосовно виготовлення буктрейлерів та роботи з блогами виступили: блогер філіалу №9 Світлана Могорит, провідний бібліограф ЦБ Тетяна Качанова, завідувачка ЦДБ Олена Корнієнко, блогер філії №8 Валентина Тимошенко, бібліотекар філії №5 Людмила Козєл.
        Євген Чернецький, завідувач відділом інформаційно-краєзнавчої роботи виступив з доповіддю “Краєзнавчі дослідження та популяризація їх результатів – основне завдання роботи інформаційно-краєзнавчого відділу”.
  Про інформаційно-довідкове обслуговування користувачів Інтернет-центру та його можливості розповіла редактор відділу інформаційно-краєзнавчої роботи Юлія Волошина.
        Завідувачка відділом комплектування та обробки літератури Тетяна Ніконенко ознайомила бібліотекарів зі станом книжкових фондів ЦБС, джерелами їхнього комплектування, зробила аналіз нових надходжень, повідомила про передплату періодичних видань, результати вивчення та використання книжкового фонду.
        Олександра Заворотня, головний бібліограф методвідділу та Тетяна Качанова, провідний бібліограф центральної бібліотеки проінформували працівників ЦБС про участь у проекті Бібліомоста “Піар-офіс бібліотек”.
        На семінар завітала проректор з наукової роботи, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності  Білоцерківського інституту економіки і управління Вищого навчального закладу “Відкритий Міжнародний університет розвитку людини “Україна” Інна Романченко, яка запропонувала присутнім “Профорієнтаційну хвилину”.
        Завідувачка відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяна Біла розповіла про роботу відділу у 2014 році, зробила статистичний аналіз роботи бібліотек ЦБС у 2014 році, проаналізувала роботу “Прес-центру” та дала методичні рекомендації щодо патріотичного виховання у книгозбірнях ЦБС.
        Голова профспілки ЦБС Тетяна Ямінська винесла на обговорення працівників колективний договір, який був одноголосно затверджений.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше