• Шановні наші читачі!

        Міська бібліотечна система спільно з міським осередком Міжнародної громадської організації “Жіноча громада” з 2015 року започатковує щорічну дитячу літературно-мистецьку премію (Положення про Премію додається).
        Якщо ви, бажаєте отримати звання лауреата Премії 2015 року, ознайомтеся з Положенням про Премію і розпочинайте підготовчу роботу.


  Положення про дитячу літературно-мистецьку премію
  Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи

      1. Дитяча літературно-мистецька премія Білоцерківської міської ЦБС заснована спільно з міським осередком МГО “Жіноча громада” і присуджується один раз на рік, згідно рішення Ради при директорі за поданням комісії, що визначає не більше двох лауреатів.
      2. Лауреатами премії можуть стати читачі-діти бібліотек міської ЦБС у      галузі літератури та мистецтва та окремі творчі колективи (поетичні об`єднання, клуби за інтересами, лялькові театри) віком від 6 до 16 років, що представляють цілісну творчу роботу, які живуть і навчаються у Білій Церкві за творчий доробок, який став значною подією у культурному та мистецькому житті Білоцерківської міської ЦБС.
      3. На здобуття премії висуваються твори, надруковані або оприлюднені в іншій спосіб у період з 25 вересня минулого року по 25 вересня року присудження премії.
      4. Подання матеріалів на розгляд комісії здійснюється з 25 серпня по 25 вересня року присудження.
      5. Кандидатури на здобуття премії висуваються колективами бібліотек-філіалів, відділами, творчими спілками, іншими громадськими організаціями, учнівськими колективами чи шляхом самовисунення.
      6. Претенденти на присудження премії або ті, хто їх висуває, повинні подати у завершеному вигляді (надрукованому, зробленому в аудіо чи інший спосіб) конкурсні роботи і подання у довільній формі. Матеріали надані до Комісії не рецензуються.
      7. Рішення комісії з присудження бібліотечної літературно-мистецької премії затверджується Радою при директорі міської ЦБС на підставі протоколу, підписаного головою, секретарем та членами комісії.
      8. Комісія з присудження премії кількістю 5 осіб затверджується наказом директора ЦБС.
      9. Після прийняття рішення Ради при директорі лауреатам в урочистій обстановці вручається диплом лауреата та виплачується премія.
      10. Розмір премії встановлюється рішенням Ради при директорі Білоцерківської міської ЦБС та міським осередком МГО “Жіноча громада”.
      11. Премія може присуджуватися одній особі чи творчому колективу один раз.

  Директор Білоцерківської                    
  міської ЦБС                                             Григоренко Р.П.

  Голова міського осередку                     
  МГО “Жіноча громада”                          Гаврилова Н.М.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше