• Шевченкове слово в віках не старіє

        В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам`яті і з великою любов`ю та повагою передає з покоління в покоління. Для українців такою святинею є натхненник національних ідей, провідник волі, щастя і правди – Тарас Шевченко. Вшановуючи генія нашого народу Тараса Григоровича Шевченка, працівники бібліотеки-філіалу №6  організували для своїх користувачів ряд заходів, оформили книжкову виставку “Зоря Шевченкова горить, до правди й волі людство кличе”. Книги, представлені на виставці, знайомлять читачів з життєвим шляхом поета, його літературним і творчим доробком.
        Конкурс читців “Яке то щастя мати мову, якою писаний Кобзар” зібрав у  бібліотеці учнів БЗШ №23,  читачів філії, які з великим ентузіазмом читали твори Т.Шевченка, заново відкривали знайомі рядки, переосмислювали прочитане, щоб знаходити у них відповіді на запитання, які їх хвилюють. Серед конкурсантів перемогу отримали Катя Курило (4-Б клас БЗШ №23) та Руслана Храмцова (5 клас колегіуму). Під час заходу діти брали активну участь у літературній вікторині  “Впізнай героїв Т.Г.Шевченка”. Переможці  взяли участь у міському конкурсі читців поезії Кобзаря.
        Гуртківцям “Чарівного пензлика” бібліотекарі запропонували мистецьку годину “Ілюстрований дітьми “Кобзар”. Звичайна кава і пензлик допомогли  дітям розкрити тематику вірша “Садок вишневий біля хати..”. Юлія Бойко використала інший вид декоративно-ужиткового мистецтва – енкаустику і намалювала малюнок до твору “І виріс я на чужині”. Свої роботи діти подарували мамам, привітавши їх із 8 Березнем.
        Із вихованцями групи “Пізнайко” та “Сонечко” (ДНЗ №8 “Золотий півник”) бібліотекар Людмила Романюк провела поетичну мандрівку. Людмила Миколаївна розповіла дітям про дитячі роки поета та прочитала його твори для дітей. Дітлахи  залюбки і самі читали вірші Тараса Шевченка.  Захід  супроводжувався переглядом слайдів.
        Ось так ми святкуємо Шевченківський березень.
   

                                      Марина Каримова, провідний бібліотекар філіалу №6.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше