• Щорічну міську літературно-мистецьку премію ім. І.С. Нечуя-Левицького вручили

        12 березня Будинок урочистих подій широко відчинив двері для представників закладів культури, лауреатів міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького, вчителів, журналістів, художників, жителів Білої Церкви. У цей день відбулася церемонія вручення дипломів лауреатів 2014 року та грошової винагороди журналісту, літератору, скульптору Олександру Виговському та майстрині декоративно-ужиткового мистецтва, керівникові зразкової дитячої студії ЦТДЮ “Соняшник” Людмилі Красніцькій-Луцик.
        З рук заступника міського голови Миколи Антонюка нові лауреати отримали нагороди. Представляли пані Людмилу директор ЦТДЮ Віра Гутник і художниця-вишивальниця, лауреат міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького 2013 року Світлана Паламарчук. З вітаннями до Людмили Мар`янівни звернулися батьки її учнів та самі вихованці, бібліотечні працівники ЦБС Надія Гаврилова (ф.6), Олена Корнієнко (ЦДБ), Валентина Шлапацька (ф.1), з якими Л.Красніцька-Луцик співпрацює.
        Кандидатуру О.Виговського на здобуття премії подавала ЦБС, тому й представляти творчість лауреата доручили завідуючій відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяні Білій, яка ознайомила гостей заходу з поетичним та літературним доробком Олександра Григоровича, його журналістською діяльністю та розповіла про різьблені камерні дерев`яні ікони. Вірші О.Виговського читали Вікторія Бондаренко, Тетяна Біла та актор КАОМДТ ім. П.Саксаганського Олександр Шевчук, а журналістську прозу – завідуюча бібліотекою №3 Ксенія Гнуда. Отримав Олександр і вітання від голови прес-служби Білоцерківської єпархії Сергія Ващука, який повідомив, що вже друкується нова книга лауреата.
        Зі словами вдячності виступили і винуватці свята пані Людмила та пан Олександр. Пісенні дарунки звучали від вокального ансамблю БНАУ (керівник Наталія Булей). Піднесено за співаками весь зал співав Гімн України, після хвилини мовчання  за загиблими в боях за Україну залунала “Плине кача”, яку змінила “Ой, у лузі червона калина”... У виконанні окремих солістів оживали ліричні образи України, гордого сокола, тополі, калини – цих споконвічних символів волі нашого народу. “Молитва за Україну” стала завершальним акордом свята.
        Організатор дійства відділ культури та туризму міської ради, а його ведуча – головний спеціаліст цього відділу Вікторія Бондаренко.
        У фойє будинку урочистих подій демонструвалися художні роботи Л.Красницької-Луцик та О.Виговського.
        Провідний бібліотекар центральної міської бібліотеки Тетяна Черненко оформила там же книжкову виставку по творчості О.Виговського та розмістила літературно-критичні матеріали про усі шість книг автора.

  Олена Дученко.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше