• Ріка під назвою Любов

        Кохання. Любов. Лямур. Аморе… Різними  мовами ці слова звучать  однаково ласкаво, чаруючи ніжністю, ліричністю, романтичністю, незвіданістю.. Любов буває різною – взаємною і нерозділеною, стрімкою, як лавина, і такою, яка забирає нас у свій солодкий полон непомітно.
        Цьому всепоглинаючому  почуттю у центральній міській бібліотеці  присвятили поетично-музичний вечір для членів клубу “Водограй” Академії пенсіонерів,
        Ведуча заходу Лариса Ястребова, як вправний лоцман, вела  бригантину Кохання рікою Любові, зосередивши особливу увагу зупинкам Дитинство, Юність,  Молодість, Зрілість та запросила присутніх розповісти про своє перше кохання, сімейне щастя, любов єдину і на  все життя, любов, яка в душі живе завжди. Цю подорож зробили чарівною і кліпи на пісні “Місяць на небі”,  “Очі волошкові”, “Случайность”, “Місяць по небу ходить”, “Как молоды мы были”, вірші про кохання Василя Симоненка, Едуарда Асадова, Олега Воловика і нашої білоцерківчанки Тетяни Троцької, які  прочитали Галина Надводнюк, Валентина Майборода, Тамара Баталова,  Лідія Сінельникова і Валентина Котенко.
         Приємною несподіванкою стали виступи учнів гімназій №№1 і 2 та БСШ №9 Дмитра Пономаренка, Влади Небензі, Катерини   Нікітіної і Дмитра Хейлика, які висловили свої перші почуття кохання через прекрасні вірші і музичні етюди, зіграні  на скрипці та  саксофоні.
        До свята бібліотечні працівники  оформили виставку-інсталяцію “Любов у душі живе завжди”.

        Людмила Чупак, завідуюча центральною міською бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше