• “Квіти серед квітів”

        Весна – це завжди свято і на серці, і в природі. Неважливо, як ми його назвемо чи свято Ярила, чи Нового року, як називали наші пращури, чи жіноче свято 8 Березня, яке ми відзначаємо цього року вже 105 раз. Весна – це пора року, яку чекають з трепетом в душі, адже це початок нового. Ми, як наші предки кличемо до себе добро, достаток, урожай і, звичайно ж, любов і благополуччя.
        Біла Церква протягом 20 років зустрічає весну виставкою картин “Квіти серед квітів”. Ось і цього року 5 березня у міській виставковій залі бібліотеки №8 художники міста зробили справжній подарунок жінкам. Це не просто експозиція, це виставка-конкурс на кращий жіночий портрет та натюрморт. Всього на суд глядачів представлено 62 роботи 27 художників Білої Церкви.
        Шановне журі у складі художників міста – Ольги Мілейко, Олександра Жарко, заслуженого художника України, на чолі з головою – Анатолієм Кирилюком плідно попрацювали.
        За результатами конкурсу були нагороджені: в номінації  “Портрет” –  Тетяна Губрій  за картину “Сонячна сюїта”; Тетяна Чупис за картину “Балерина”; Світлана Суботіна за картину “Портрет сестри”;
        у номінації “Квіти і натюрморти”  –  Ірина Шевченко за картину “Літній настрій”; Світлана Мороз за картину “Експресія”; Лідія Федькевич за картину “Букет”.
        Заохочувальними грамотами відзначили всіх жінок – учасників виставки.
        Чекаємо на Вас у міській виставковій залі бібліотеки-філіалу № 8 до 20 березня за адресою Леваневського, 55.

   
  Любов Михайлюк, гол. методист бібліотеки-філіалу №8.     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше