• Представляємо книгу Анатолія Гая “Іменна гільза”

        У передмові до своєї книги Анатолій Гай звернувся до юних читачів:
                                       Мій юний друже!
         Споконвіків однією з найпочесніших чоловічих професій була професія воїна, захисника Вітчизни. Одні виконували свій військовий обов`язок лише тоді, коли на рідну землю зі зброєю сунули захланні загарбники, для інших вона була постійною професією.
        Так ще за княжої доби була озброєна, добре навчена різним видам бойових дій дружина і були ратники з міщан та селян, які брались за зброю лише при нагальній потребі для захисту кордонів Київської Русі від іноземних вторгнень із заходу, півночі і особливо войовничих кочівників з півдня.
       Виникали, розквітали і занепадали, а то й зовсім зникали держави, вдосконалювались зброя і методи ведення бойових дій, народжувались тисячі нових професій, а професія воїна залишалась. І сьогодні у нашої молодої держави, яка прагне жити з усіма близькими й далекими сусідами у мирі та злагоді, є власні Збройні Сили, створені більше двох десятиліть тому одразу ж після проголошення Україною незалежності. У них служать юнаки, а в останні роки – й дівчата, які в армійських буднях опановують різні військові спеціальності, вивчають зброю і бойову техніку, в учбових класах і на полігонах відпрацьовують практичні навички їх застосування
        А передають секрети військової майстерності офіцери, прапорщики і сержанти, які служать в українському війську за контрактом, тобто є професійними військовими. У багатьох ростуть діти, і дехто з них ще з юних літ мріє здобути батьківську військову професію.
        У цій невеликій книжечці ти познайомишся з п`ятьма невигаданими історіями про дружбу твоїх ровесників з людьми у військовому, про нелегку ратну працю, про вірність обов`язку і готовність українських вояків прийти на допомогу людям у важку хвилину.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше