• Творча родина Лесі Ворониної

          Видатний французький письменник-гуманіст Антуан де Сент-Екзюпері стверджував: “Усі ми родом з дитинства”. Наші дорослі досягнення  є результатом дитячого виховання, спогадів і мрій. І в цих спогадах обов`язково присутні книги, прочитані у дитинстві. Дитячий письменник – це не просто автор цікавих розповідей, а вчитель, вихователь, психолог, порадник...                                            
          Яскравим прикладом вірності і відданості українським дітям є творча родина Лесі Ворониної, 60-річчя якої святкуємо в березні. ЇЇ чоловік – Євген Гуцало – один з найталановитіших сучасних письменників, твори якого вивчаються у школі. Ці двоє талановитих людей улюблені письменники багатьох дітей. Їхні книжки не залежуються на полицях. Діти граються в героїв, створених їхньою уявою.       

          Напередодні Всесвітнього дня письменника до бібліотеки-філіалу №9 завітали учні 6-А класу СПМШ №16 (класовод Л.Лемешко), щоб взяти участь у літературній подорожі “Творча родина Лесі Ворониної”. Завідуюча Катерина Волинець розповіла дітям про творчість цих відомих письменників і презентувала серію “Життя видатних дітей”, серед авторів якої є Леся Воронина. Бібліотекар Світлана Могорит детально зупинилася на історії життя українського кіноактора Івана Миколайчука, талановито описаної у книзі Лесі Ворониної і запропонувала переглянути уривок з фільму “Тіні забутих предків”, головну роль в якому зіграв Іван Миколайчук. Зворушені після перегляду читачі, щиро дякували організаторам заходу за цікаву літературну мандрівку.

                    Тетяна Сулейманова,  бібліотекар філіалу №9.    Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше