• Юні бібліотекарі

        Останній день зими видався дуже незвичним для читачів бібліотеки-філіалу № 10.
        Заходячи до такої рідної бібліотеки, замість своїх бібліотекарів за кафедрами читачів зустрічали юні фахівці. Це були учні 10-Б класу БЗШ № 5, які на один день узяли на себе обов`язки бібліотекарів. Дорослих користувачів обслуговувала Інна Омельченко, дітей – Надія Федорченко, а користувачів читального залу Ігор та Сергій Макови. А обов`язки завідуючої філіалом  виконувала Діана Стояненко.
        Усі вони із задоволенням та ентузіазмом вивчали книжковий фонд, розробили та оформили книжкову виставку до 8 Березня, готували сценарії масових заходів та провели: конкурс читців творів Т. Г. Шевченка серед читачів-учнів 2-В класу БЗШ № 5, годину цікавих повідомлень до Всесвітнього дня котів для третьокласників БЗШ № 5 і розважальну гру “Розумники і розумниці” для своїх однокласників. В.о. бібліотекарів  навіть рекламний буклет бібліотеки №10 створили. 
      
        І хоча за один день неможливо дізнатися про усі складові роботи бібліотеки та юні бібліотекарі мали змогу побачити і відчути маленьку частинку того, що роблять для своїх користувачів працівники книгозбірні. Варто зазначити, що Інна, Надія, Діана, Ігор та Сергій були задоволені своєю роботою та раді отриманому досвіду і висловили бажання побути бібліотекарями ще не один день.

  Олександра Заворотня, гол. бібліограф
  відділу методичної та бібліографічної роботи.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше