• Муркотливий менший друг (до Міжнародного дня котів)

        1 березня, у перший день весни, відзначається Міжнародний день котів. Ці милі та ласкаві тварини давно стали домашніми улюбленцями. Про котів пишуть книги, вірші, оповідання, знімають кіно, мультфільми…
        Напередодні Всесвітнього дня кішок бібліотекарі філії №6 організували для своїх читачів пізнавально-ігрову програму “Мій вусатий, муркотливий менший друг”. Захід було проведено з читачами – учнями 3-А класу БЗШ №23 (класовод Наталія Гладка). Діти готувались до заходу заздалегідь. Їм було запропоновано взяти участь у конкурсі міні-повідомлень “Кращий літературний портрет чотирилапого друга”, а також намалювати ілюстрацію до казки, де одним із головних героїв є кіт.
        Завідуюча бібліотекою Надія Гаврилова розповіла дітям про історію походження сімейства котячих, про одомашнення котів та їх розповсюдження по світу. Малечу зацікавила інформація про незвичайні властивості кішок, їхню відданість господарям, уміння передбачати природні катастрофи. Бібліотекар презентувала  журнал   для любителів домашніх тварин – “ЗооДруг”.
        З великим ентузіазмом читачі взяли участь у конкурах “Знавці котячого життя”, “Народна мудрість про кішок”, “Назви породу”, “Кішки – герої літературних творів”.  Звучали в цей день в бібліотеці  вірші В.Шевчука “Котик-нечипура”, Є.Сталкіна “Мурмурлянська мова”, М.Вінграновського “Кіт, зима і весна”, А.Німенко “Спритна киця”, пісні, присвячені пухнастим красуням. Справжнім героєм заходу став Костя Покінін, який виконав роль кота із казки “Кіт у чоботях”. Під час спілкування з дітьми виявилось, що кожна друга дитина має домашнього улюбленця і усі  діти обожнюють котиків, про що свідчать міні-твори, які вони написали.
        У бібліотеці була оформлена книжкова виставка “Мій вусатий, муркотливий” та виставка малюнків-ілюстрацій  до творів, де кішки є головними героями. На останок діти переглянули презентацію Наталії Май “Котику-муркотику”.

                                      Н.Гаврилова, зав. бібліотекою №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше