• Дивовижний світ енкаустики

       25 лютого читачі бібліотеки №6 разом з керівником студії “Азалія” ЦТДЮ “Соняшник” Людмилою Красніцькою-Луцик здійснили подорож до дивовижного світу енкаустики, цікавої техніки малювання праскою, що полонить і заворожує.
        Людмила Мар`янівна провела для дітлахів майстер-клас з енкаустики. Пензлики і олівці, якими раніше користувались маленькі художники, замінила праска, кольоровий віск і глянцевий папір.
        “Оволодіти технікою сучасної енкаустики може і дорослий, і дитина. Для цього навіть не обов`язково вміти малювати. Досить вивчити нескладні прийоми і Ви за лічені хвилини зможете створювати маленькі шедеври та назавжди полюбити ці прекрасні  візерунки, химерні абстракції та незвичні пейзажі, які з`являються завдяки плавленню кольорового воску”, – зауважила Людмила Мар`янівна.
         Перед тим, як малювати, діти придумали умовну композицію, тому що малюнок виходить не очікуваний і цікавий. Для цього потрібно трішки уяви та фантазії.
        За допомогою праски учасники майстер-класу створили неймовірні, дивовижно-неповторні  листівки, які вирішили подарувати своїм рідним та друзям.
   

                                                                Людмила Романюк,  бібліотекар  філії №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше