• Бібліотека шукає таланти

         Проведення поетичних вечорів у нашій бібліотеці стало доброю традицією, але ця  поетична зустріч була незвичайною, адже  до нас завітали юні аматори.
        Мабуть немає жодної людини, яка хоча б раз не спробувала складати слова у римовані рядочки. Не всі стають відомими поетами, не всі можуть розкрити свій творчий потенціал. Саме з метою виявлення талановитих юних поетів у бібліотеці відбулася  година авторської поезії “Бібліотека шукає таланти”.
        Тринадцять юних обдарувань, читачів – учнів  5-11 класів БЗШ №5, доклали немало зусиль до вибору власного твору, слова якого змогли б дійти до серця кожного слухача. Учасників представляли друзі-однокласники і звучали твори – ліричні,  патріотичні, по-дитячому щирі і наївні, та з дорослим сприйняттям сьогодення.   Всі  різні та об`єднані  любов`ю до поезії, бажанням через слово показати своє  неординарне “Я”.
        Докладно проаналізував виступи юних літераторів член НСПУ Володимир Дідківський, який був і строгим критиком і поціновувачем талантів.  Письменник  побажав присутнім життєлюбності в поезії і в житті.

                 Людмила Туткевич, пр. бібліотекар філіалу №10.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше