• Герої Небесної Сотні зорями в небі стали

        20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Цю дату запроваджено напередодні указом Президента України на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє держави.
        Цього дня у читальній залі бібліотеки №3 була розгорнута виставка періодичних видань “Небесна Сотня. В пам`ять про загиблих на Майдані” (за програмою “Нове й передове з газет та журналів”), на якій були представлені плакати наших читачок, учениць 10-Б класу БЗШ №15, Аліни Медведенко та Олени Ведмеденко. Вдивляючись в фото героїв Небесної Сотні школярки говорили про своє майбутнє життя: “Колись про Революцію гідності запитають діти. Я розповім усе, що бачила і знаю”.
       

        На дорослому абонементі бібліотекар Леся Кравчук представила користувачам виставку однієї книги Марка Рудневича “Я з Небесної Сотні”, яка відразу зацікавила відвідувачів. Бажаючі прочитати цю повість записалися у чергу. Книга Марка Рудневича – книга-“перевертень”. Це значить, що її можна читати не тільки українською, а перевернувши й російською. Ця повість про три вирішальні доби на Майдані. Читачі згадають і ще раз подумки переживуть ті тривожні лютневі дні.   
        16 лютого працівники бібліотеки-філії №3 передали волонтерам сплетену маскувальну сітку для воїнів АТО. До цієї справи активно долучилися бібліотекарі Леся Кравчук та Тетяна Драбинко, які зуміли організувати читачів, і просто небайдужих людей Залізничного селища. Жителі приносили матеріал, нарізаний на смужки. Справа кропітка, загайна, але вона варта того, бо там часточка жіночої любові, турботи, молитви за своїх визволителів. Це була перша спроба.
        Маскувальні сітки працівники книгозбірні будуть робити і в подальшому,  співпрацюючи з головою БФ “Білоцерківець” Віталієм Леонідовичем Корнійчуком. Фонд заснований депутатом міської ради Геннадієм Анатолійовичем Диким з метою сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності країни.
        Наша рідна Україна залікує рани і в пам`ять про героїв впевнено крокуватиме до європейської спільноти. Саме цього прагнула Небесна Сотня, саме цього прагнемо всі ми.

  Ксенія Гнуда, зав. бібліотекою №3.                                                   Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше