• Ой, вже Масляна прийшла, зиму з двору прогнала

        Масляна – це неповторне, веселе, колоритне свято, пов`язане з давнім чарівним народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни. А яка Масляна без млинців і веселих ігор? Тому і вирішили працівники ЦДБ  і педагогічний колектив  БЗШ №11 відзначити це етнографічне дійство з винятковим розмахом.
        19 лютого у шкільному холі розгорнулася велика гамірна  виставка-ярмарок “Масляна щедра гостей всіх вітає, млинцями смачними всіх пригощає”, головним і невід`ємним атрибутом якої  були  млинці. Діти відчули себе справжніми кулінарами-аматорами  й господарями ярмарки.
        Методист ЦДБ Тамара Шпак провела жваву народознавчу конкурсно-розважальну програму. Школярі із задоволенням брали участь у веселих іграх та народних розвагах: “Влуч сніжкою”, “Царівна Несміяна”, “Риба, птиця, звір”, “Хто перший”. Програма вийшла дуже веселою.
        Бібліотекар Галина Бондар представила читачам бібліографічний етюд “Ой, вже Масляна прийшла, зиму з двору прогнала”. Це була цікава розповідь про кожен день святкової неділі та знайомство з літературою, що відображає історію свята, його звичаї, традиції та обряди.
        Всі присутні отримали справжню насолоду від участі в фольклорному святі.

                                                   Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше