• Змінюємо світ разом!

       Розвиток людини – складна та відповідальна справа.  Тож до виховання підростаючого покоління слід ставитися серйозно, щоб наступні покоління підтвердили, що Людина – творець усіх земних благ. Саме тому бібліотекарі Білої Церкви допомагають юним українцям зрозуміти, що таке добро та людяність.
        18 лютого працівники центральної міської бібліотеки Маргарита Зубкова і Ольга Соломаніна завітали до восьмикласників БЗШ № 20 (класний керівник Шабатин Ірина Олександрівна), щоб обговорити тему “Джерела людяності: моральний вибір”. Бібліотекарі ділилися з юними школярами власним досвідом і давали відповіді на питання, які є такими важливими для молоді: “що таке мораль?”, “який він, моральний вчинок?”, “як проявляється толерантність у стосунках?”… Допомагали  відповідати на ці запитання приклади з творів української та світової літератури, прислів`я та приказки українського народу, ба, навіть, вислови Аристотеля і Гете.
        Незважаючи на серйозність теми заходу, юнацтву вдалося повеселитися виконуючи цікаві вправи: “Єдність у різноманітті”, “Я ціную себе за…”, “Для цього не треба бути чарівником, бо я можу…”. Діти зрозуміли,  що можуть змінити світ на краще попри юний вік.
        Натхненні спілкуванням із досвідченими, мудрими та чуйними жінками, Осауленко Вікторія, Осауленко Ірина, Беспалова Анна та Лідич Максим зачитали вірші Василя Симоненка та Ніни Опанасенко. Особливо  проникливо прозвучав вірш Анастасії Дмитрук  “Небо падає! Не мовчи!”.
        Хочеться вірити, що сучасна молодь буде жити та творити за принципом Піфагора: “Роби велике, не обіцяючи великого”. А бібліотекарі завжди стоятимуть на сторожі людської моралі, людяності та знань.

  Маргарита Зеленцова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше