• “Пам`ять серця” Володимира Морозика

        13 лютого у міській виставковій залі бібліотеки №8 відбулося відкриття персональної виставки картин самодіяльного художника Володимира Морозика.
        Морозик  Володимир Володимирович народився 2 листопада 1955 року у селі Лавришево Новогрудського р-ну, що розкинулось  на  берегах Немана в Білорусі. Після закінчення навчання в школі і медичному училищі, був призваний в 1974 році на службу до лав радянської  армії.
        У 1980-1981 роках служив у Афганістані в медичному пункті батальйону. З 1982 року проживає в Білій Церкві та продовжує службу у військовій частині. У 1986 році демобілізувався. Працював на різних підприємствах міста.
        Володимир Морозик почав писати картини у 2010 році. Отримав схвальні відгуки про свої роботи від друга, відомого художника  Білорусі Костуся Качана. Брав участь у міських виставках картин “Пам`яті вірні” та “Поліфонія осені”. “Пам`ять серця” – перша персональна виставка, яка зібрала побратимів-афганців, друзів, художників, любителів мистецтва. На експозиції представлені краєвиди Білорусі і Білої Церкви, натюрморти. Нікого із присутніх не залишили байдужими картини-спогади про війну в Афганістані.
        Виставка діятиме до 1 березня за адресою: Біла Церква, вул. Леваневського, 55.
   

  Любов Михайлюк, гол. методист бібліотеки №8.


     
                                                 Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше