• Гіркі спогади…

        15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам`яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів.
        З цієї нагоди бібліотека для дітей №1 організувала зустріч дев`ятикласників БСШ №1 з колишніми воїнами-афганцями Василем Івановичем Троценком та Анатолієм Олександровичем Федоріним.
        Гості розповіли школярам про те, як потрапили до далекого Афганістану, як воювали та виживали у тій війні. Вони не лише захищали простих афганців від моджахедів та душманів, а й допомагали їм розбудовувати інфраструктуру країни, яка хотіла жити по-новому, долаючи страшну бідність.
        “Війна… Таке коротке слово, а скільки горя і біди несе в собі. Ми думали, що все це в минулому, – згадував Василь Іванович, – але виявилося зовсім навпаки. Наша країна переживає складні часи, і ми не стоїмо осторонь, а допомагаємо з ремонтом техніки, збором військового спорядження, душевною підтримкою поранених бійців у шпиталі”. Діти з увагою слухали розповідь, задавали питання, цікавилися   тим, в яких умовах доводилося воювати, як довго перебували в зоні бойових дій, наскільки підготовленими були до цього та чи можна було відмовитися від служби в Афганістані…
        “Афганці” радили школярам загартовувати себе фізично та морально, бути готовими в житті до будь-яких випробувань. Хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто не повернувся додому з афганської війни та теперішніх героїв АТО. Героїзм, який проявили люди, воюючи в Афганістані, – це приклад мужності та наслідування для підростаючого покоління.

  Майя Тарасенко, зав. сектором бібліотеки №1.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше