• Створила свою казку

        Багато цікавих масових заходів у бібліотеках міста відбувається у рамках Національного проекту “Україна читає дітям”, метою якого є відродження традицій читання у колі української родини.
        6 лютого у бібліотеці-філії №3 відбувся сеанс казкотерапії письменниці-краянки, журналістки, громадської діячки, члена Національної спілки письменників України Тетяни-Таїни Братченко для читачів-учнів 4-А та 4-В класів БЗШ№15 (класоводи Наталія Бортяна, Людмила Саранчук).
        Авторка розповіла юним читачам про історію написання своєї першої  книги казок “Казки про малят і звірят”, яка вийшла 2008 року та презентувала другу книгу “Казки голуба Урра”.
        Пані Тетяна поділилася враженнями про першу прочитану в дитинстві казку Г.-К. Андерсена “Гидке каченя”.
        Читачі активно спілкувалися, задавали питання письменниці. Марина Сергієнко, Артем Маринога, Дарина Сизон, Анна Руденко, Дмитро Кравець, Уляна Кравчук, Дарина Ашурова, Настя Коляско, Настя Чалій, Роман Тарасенко зацікавили своїх однокласників казкою про Лінь, про місто Дражнилівськ, країну Цукерію, художника Барвистика, Зайчика-Барабанщика, мудрого Їжака, хвалькуватого Колоска, незвичайну квітку.
        Усім бажаючим письменниця залишила автограф на згадку. А на абонементі не лишилося жодної книги  Тетяни-Таїни Братченко, бо читаються вони з задоволенням.

  Ксенія Гнуда, зав. бібліотекою №3.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше