• Надходження до книжкового фонду Білоцерківської міської ЦБС за 2014 рік

        За 2014 рік до єдиного книжкового фонду Білоцерківської міської ЦБС надійшло 8267 книг на суму 248715 грн. 00 коп.
        З місцевого бюджету закупили книги з видавництв “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Піраміда”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Преса України”, “Зелений пес” на суму 94428 грн. 00 коп. Читачі наших бібліотек матимуть змогу ознайомитися з кращими творами сучасної української та світової літератури, зокрема з творами переможців літературної премії «Коронації слова» Тетяни Белімової «Вільний світ», книгою року ВВС-2014 – “Фелікс Австрія” Софії Андрухович та дитячої книги “Дракони, вперед!” Каті Штанко. Чекають на користувачів нові книги Сергія Жадана, Ірен Роздобудько, Андрія Кокотюхи, Максима Кідрука, Ганни Медвідь, Джоджо Мойєс, Абрахама Вергезе, Ельчина Сафарлі.
        З Київської обласної бібліотеки для дітей одержано 541 книгу, здебільшого це книги, видані за програмою “Українська книга”. Книгозбірні міста збагатилися різноманітними творами з художньої літератури та мистецтва. Книжковий фонд поповнився унікальними творами Тараса Шевченка та літературою про нього.

        Національна парламентська бібліотека України надіслала 205 книг та журналів, особливо цінною з них є “Енциклопедія історії України”.
  Київська обласна бібліотека для юнацтва надала книгозбірням міської ЦБС 50 книг та журналів.
        Завдяки тісній співпраці працівників бібліотек зі спонсорами бібліотека-філіал №3 одержала 325  видань від В. Підлужного та бібліотека-філіал №8 – 50 книг від ПАТ “Трібо” (директор П.Іщенко).
        Бібліотекарі та читачі вдячні депутатам міської ради Білої Церкви     А.Королю, В.Істоміну, Благодійному фонду К.Єфіменка, Білоцерківському осередку МО “Жіноча громада” за нові книги.
        Читачі бібліотек беруть участь у постійно діючій акції “Подаруй бібліотеці книгу”, завдяки їм книжковий фонд Білоцерківської міської ЦБС збільшився на 2828 книг. Приваблюють поціновувачів книги видання, закуплені Клубами читачів, які функціонують при бібліотеках. У 2014 році від них надійшло 1246  книг.
        Протягом року літератори Білої Церкви дарують свої книги бібліотекам. Письменники-краяни подарували книги читачам : 13 книг – Анатолій Гай, 12 кни  г – Володимир Іванців. Було закуплено 40 книг у Андрія  Гудими, 12 книг у Володимира Дідківського, 24 книги у Володимира Іванціва.
       Бібліотекарі вдячні усім небайдужим до проблеми забезпечення книгами наших книгозбірень.

  Тетяна Ніконенко, зав. відділом комплектування та обробки літератури ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше