• Дивовижні пригоди героїв Всеволода Нестайка радують читачів

        Чарівник із країни сонячних зайчиків, український Марк Твен  –  так називали автора найкращих українських дитячих романів та казок.  Всеволод Нестайко своїми веселими, дотепними й мудрими повістями і казками радує вже не одне покоління читачів. Його ім`я стало візитівкою української дитячої літератури,  а твори відзначені численними преміями та нагородами.
        Бібліотекар філії №2 Наталія Янківська та зав. бібліотекою Галина Стадник 30 січня для читачів-учнів 4-А та 4-Б класів БЗШ №11  (класоводи Григоренко В.В. та Білецька Т.І.) провели літературну годину  “Правдиво-фантастичні пригоди героїв Всеволода Нестайка”. 
        Дітей ознайомили з біографією письменника, звернувши увагу на дитячі роки Всеволода Зіновійовича, розповіли яким він був мрійником та експериментатором.  
        Разом з Н.Янківською діти здійснили книжкову подорож за творами ювіляра, дізналися про історію написання книг. Особливо знайомий для дітей “казковий серіал” “Дивовижні пригоди в лісовій школі”, по якому ще й  провели вікторину.
        В.Нестайко писав твори і на шкільну тематику: “Одиниця з обманом”, “Супер Б з фрикадельками”, “Тореадори з Васюківки”. Особливу увагу звернули на книгу “П`ятірка з хвостиком” (цій книзі виповнилося 30 років з часу написання). Діти активно ділилися своїми враженнями від прочитаних ними книг, відгадували запитання вікторини, весело і цікаво спілкувалися між собою.

  Галина Стадник,  завідуюча філією №2.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше