• Персонажі Сонячної країни Всеволода Нестайка

        Всеволод Нестайко! – і відразу на обличчях переважної більшості дітей заквітнуть усмішки, а в очах їхніх батьків заграють веселі іскорки. Та й чимало бабусь і дідусів це прізвище не залишить байдужими: вони тут же засвітяться сонечками, бо пригадається їм власне дитинство...                
        Три покоління українців зачитується талановитими творами відомого українського дитячого письменника.                                
        До 85-річчя від дня народження Всеволода Нестайка бібліотека-філіал №9 підготувала масові заходи для читачів різних вікових категорій. Учні 4-А  і 4-Г класів (класоводи Г.Савчук і С.Шелешей) були запрошені на веб-огляд “Персонажі Сонячної країни Всеволода Нестайка”, і мали змогу переглянути буктрейлери до книг “Дивовижні пригоди в Лісовій школі” та “Чарівні окуляри”. Бібліотекарі молодшого відділу Т.Ковалінська і Г.Чередник розповіли про цікаві епізоди дитячих років письменника, багато яких лягли в основу його відомих творів. Для юних читайликів була підготовлена вікторина “Чи знаєте ви твори В.Нестайка” і змістовні відповіді дітей підтвердили: “Так. Знають”.  

        П`ятикласники Білоцерківського колегіуму стали мандрівниками літературного диліжансу “Пригоди в країні книжок Всеволода Нестайка”. Бібліотекар Світлана Могорит підготувала відеопрезентацію “Знайомці з країни сонячного дитинства” і продемонструвала уривок з кінофільму “Тореадори з Васюківки”.                                        
        Діти мали можливість більш детально познайомитися з творчістю В.Нестайка, переглянувши книжкову виставку “Віват, Тореадори”.               

        
   Катерина Волинець, завідуюча бібліотекою-філіалом №9.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше