• Янголи миру

        Війна… Вона змінила свідомість не лише дорослих, а й маленьких українців. За цей рік вони встигли подорослішати та навчитися аналізувати жахливі події, що відбуваються на сході України. Учні 4-В класу БСШ №1 вже добре знають що таке бронетранспортери, “гради”, “смерчі”, терористи, але головне  – вони знають, що таке мир і прагнуть жити в мирі.    
        Вихованці вчительки Майї Фофанової ніколи не були байдужими до цих подій, адже вони бачать своє майбутнє у незалежній, мирній, єдиній, квітучій неньці Україні.  Діти малюють малюнки і пишуть листи нашим безстрашним воїнам, які бібліотекарі через волонтерів передають бійцям 72-ої бригади і  добровольчих батальйонів.
        На цей раз вони склали сенкани про мир, які експонуються на виставці в читальному залі  центральної міської бібліотеки (сенкан – з французької – “п`ять” – вільний твір, вірш без ритму і рими, що складається з п`яти рядків).
  …Мир, всесвітній, славетний,
  Мир, радісний, очікуваний,
  Мир, земний, надійний,
  Мир, добрий, щасливий,
  Мир, омріяний, безмежний…

        Ці дитячі рядки – зворушливо щирі у своїй правдивій наївності, знаходять відгук у серцях, що цінують мир, добро і справедливість. Діти чекають на мир у красивій, наче сад, Україні, просять мужніх захисників зберегти рідну землю від нападників та повернутися додому живими. Вони намагаються внести свій, хоч і маленький, вклад у перемогу справедливості і миру.
        Хіба можна здолати народ, якщо навіть його діти засвідчують на папері свою громадянську зрілість.
                         

         Любов  Вилегжаніна, головний бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше