• З любов’ю в серці

           Молитвою за Україну у виконанні п’ятирічного Сашка Бойко, читача бібліотеки-філії №5, розпочалося відкриття виставки вишивок “З любов’ю в серці”. Вже традиційним є експонування у малій виставковій залі “Скарб душі” творів народних майстринь – наших любих читачок.
           На виставці представлені вишиті картини, серветки, скатертини, виготовлені з любов’ю та найкращими думками. Радують око своїм різноманіттям натюрморти – квіти, маки та соняхи, вітають глядача барвистими голівками, маленьке немовлятко бачить солодкі сни, а три янголятка моляться Боженьку. Гордий тигр та поважна Афіна ніби охороняють усю цю красу. Цього року на виставку “З любов’ю в серці” подали свої роботи Галина Загорівська, Тетяна Музика, Неля Коробко, Світлана Денисюк, а наші найактивніші рукодільниці Галина Ліщук та Людмила Підлісна порадували глядачів шитими іграшками – козами та овечками, символами 2015 року.
          Продовжилося зібрання смакуванням куті та узвару, співанням щедрівок, адже гості прийшли до бібліотеки на Свят-вечір. Активна читачка та друг бібліотеки Ніна Гержан порадувала присутніх читанням власних гуморесок. Бібліотекарі підготували гостям сюрприз – печиво з новорічними побажаннями.

    Мирослава Пациаді, зав. бібліотекою №5.

    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше