• Зимові канікули у бібліотеці

        Зимові канікули для школярів багаті на новорічно-різдвяні свята. Центральна бібліотека для дітей кожного дня привітно зустрічає своїх читачів, щоб урізноманітнити їхнє дозвілля.
   У читальній залі з обслуговування учнів 1-4 класів відкрилася виставка творчих робіт “Варвара-рукодільниця своїм талантом нас одарувала”  вихованців  школи рукомистецтва “Креатив” (керівник І.Дудчик). Малюнки та роботи з бісеру перетворюють звичайний зимовий день у бібліотеці на справжнє свято талантів.
        Іншого дня проведена година гурмана “Страви на Щедрий вечір”  включала ще і майстер-клас з приготування святкової вечері: куті, пирогів та узвару. Традиційні страви для святої вечері, голодної куті, Щедрого вечора дещо різняться між святами. 12 страв на Свят-вечір повинні бути пісними, а саме Різдво – із шинкою, ковбасою ... Тож цікаво було побачити як їх готують.
        Працівники бібліотеки читачів розважали  веселими різдвяними дійствами з піснями, колядками та щедрівками, жартами та ляльковим вертепом. Усі присутні залишилися задоволеними від колядування і щедрування, ділилися своєю радістю з друзями.
        Гамірно та весело нашим читачам і у “Кімнаті казок”. Тут їх зустрічають казкові герої земного, підводного і небесного царств. Діти вчаться ввічливості, щедрості, вмінню цінувати дружбу, допомагати один одному і ніколи не сваритися в казкових героїв.
        Канікули  у  бібліотеці – це  завжди  весело,  цікаво, креативно.

                                  
                Інна Кабула, зав. відділом ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше