• Ти –вічний біль, Афганістан

  Напередодні дня введення радянських військ в Афганістан обласна та міська організації сімей загиблих воїнів – афганців провели вечір – пам`ять у гімназії №2.

  Присутні хвилиною мовчання вшанували тих , кого нема серед нас, хто лежить у землі і світить нам із небес: рядових,прапорщиків,сержантів ,лейтенантів і майорів, які знайшли свою передчасну смерть у далеких афганських горах і ущелинах, до останнього подиху виконавши свій військовий обов`язок чесно і героїчно.


  Духовий оркестр кадетів під керівництвом В.Толмачова подарував присутнім мелодії маршів і пісень воєнних років. Кадети 7-В класу заспівали пісню “Війна”. Отець Вадим звернувся до молодих юнаків, закликаючи їх берегти мир. Ансамбль скрипалів молодших класів школи мистецтв №4 (кер.Т. Іваницька), одинадцятикласниця ЗОШ №5 М.Довженкова, народний вокальний ансамбль бібліотечних працівників ”Калина”(О.Давиденко) свої пісні і вірші присвятили цій трагічній даті.

  Голова обласної організації загиблих воїнів – афганців О.Гаврилюк подякувала всім, хто допомагає сім`ям загиблих, чиї серце і душа не байдужі до їхнього горя, хто прийшов згадати разом з ними про їхніх братів, синів, батьків, дітей, чоловіків, коханих, які завжди житимуть у пам`яті.

  Урочистою ходою кадетів гімназії, які вручили квіти матерям і дружинам загиблих, закінчився вечір -пам`ять. І хоча час іде, та біль не вщухає...

  Т.Біла, зав. метод відділу ЦБС.

  Замкова гора.- 2008.- 11 січня  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше