• Незгасні вогні надії

        Четвертого січня 1944 року – день визволення Білої Церкви – день спогадів, день вдячної пам`яті і шани тим, хто визволяв рідне місто і ніс Перемогу.
        У бібліотеці №10 є добра традиція вшановувати ветеранів Великої Вітчизняної війни у січневі святкові дні, вітати їх із новорічними та Різдвяними святами.
        5 січня за святковими столами у бібліотеці зібралися учасники війни і ветерани праці мікрорайону №1. Зі святами наших гостей вітали депутати міської ради Олександр Ореховський та Андрій Король (захід відбувався за їх підтримки) та пообіцяли і надалі допомагати у вирішенні проблем району Піонерський.
        Щирими оплесками гості дякували за музичні вітання бібліотекарів Ларису Кузьмінську та Ганну Нагорну, заслуженого працівника культури України Анатолія Кульчицького.
        У цей день ми не могли не згадати доброго друга бібліотеки, відомого поета Миколу Сома, якому у цей день виповнилося б 80 років. Микола Сом писав:

  Я всю війну дитиною пройшов,
  А по війні лишився сиротою.
        У цих рядках дитячий біль, про який ми не маємо права забувати. Саме про це говорили голова ради ветеранів мікрорайону Іван Дмитрієв, найстарший наш ветеран, учасник бойових дій дев`яностоп`ятирічний В`ячеслав Вєдєрніков, ветерани Любов Лимар та Віктор Вєдєрніков.
  Таке спілкування з ветеранами додає сил і наснаги. Вони є тими незгасними вогнями, які вселяють в нас надію, енергію і віру в життя.

                                                           Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.
       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше