• Нова радість стала

         Різдво Христове – одне з найбільших християнських свят. Це свято радості і єднання людських душ, воно покликане об`єднати нас усіх, відродити і зробити кращими.
        П`ятого січня у бібліотеці сімейного читання №9 були підведені підсумки щорічного загальноміського конкурсу на кращу новорічно-різдвяну листівку “Нова радість стала”. За умовами конкурсу листівки будуть передані соціально-незахищеним верствам населення, а також воїнам із зони АТО та пораненим солдатам, що лікуються у Білоцерківському шпиталі.
        Вісімдесят учасників конкурсу виготовили більше 100 листівок з привітаннями і побажаннями здоров`я та миру. Участь у конкурсі взяли читачі бібліотек міста, учні недільної школи Спасо-Преображенського Собору, Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, а також група “Пізнайко” ДНЗ №8 “Золотий півник”.
        Журі у складі Валентини Коробко, керівника студії образотворчого мистецтва “Берестяночка” ЦТДЮ “Соняшник”, Євгена Дороша, куратора клубу “Сузір`я” Академії пенсіонерів, Ірини Люшинської, провідного бібліотекаря бібліотеки сімейного читання №9 підвело підсумки конкурсу.
        Щиро вітаємо переможців: Даниїла і Ірину Борзак, Катерину Діденко, Марка Коробко, Олю Ганзюк , Максима Захарова, Дашу Водяну, Настю Король, Світлану Кулішову, Юлію Бойко, Уляну Кравчук, Анну Бондаренко, Андрія Ніколаєнко, Кароліну Замшу, Владислава Шевченка, Марію Вовченко, Анастасію Скорбу, Владислава і Станіслава Поліщуків.
         Окрасою свята став виступ народного фольклорного ансамблю “Родинонька” села Дрозди Білоцерківського району, у виконанні якого прозвучали знайомі з дитинства і маловідомі колядки, щедрівки, посівалки, а також українські народні пісні. Як гімн єднання, гуртування навколо національної ідеї прозвучали слова із пісні:

  Єднаймося, любо родино,
  Хай наша свята Україна,
  Цвіте як калина...

      Світлана Могорит, зав. сектором ф.9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше