• У новорічний час святковий

          Новий рік – це світле, добре і радісне свято, яке об`єднує людей, дарує їм радість спілкування, надію на краще майбутнє.     Для дітей, насамперед, це подарунки, піднесений настрій і очікування дива.            
          На зустріч до читачів бібліотеки сімейного читання №9 завітали казкові герої – Дід Мороз зі своєю внучкою Снігуронькою, пірати-розбійники, чаклуни з феями, гномики з принцесами та інші новорічні персонажі. Злі розбійники не хотіли впускати Діда Мороза і Снігуроньку до дітей на свято, але велике дитяче бажання зустріти Новий рік з подарунками, перемогло недобрі наміри піратів. Діти своїми віршами, піснями і танцями так розчулили розбійників, що вони вирішили разом з усіма зустрічати Новий рік, водити хороводи, гратися в цікаві ігри, веселитися від душі.   

          А закінчилося все, як у казці – добро перемогло зло, діти отримали подарунки, а Дід Мороз і Снігуронька були щасливі тим, що побували на святі у таких чудових дітей. У ролях головних персонажів свята виступили читачка нашої бібліотеки Аліна Захарова та батько юного читача Данила Волинця Євген.

    Галина Чередник, пр. бібліотекар бібліотеки сімейного читання №9.      Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше