• “Він вночі мандрує, сном і казкою чарує”

        Довгоочікувані  зимові канікули нарешті настали. Вони дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близькими та присвятити час улюбленим заняттям. Тепер можна поніжитися у ліжку, досхочу побігати на вулиці, відвідати родичів та друзів.
        Для   читачів – учнів 2-4-х класів БЗШ №7 і 9 канікули розпочалися  в бібліотеці №1 для дітей літературно-розважальним вернісажем  “Він вночі мандрує, сном і казкою чарує”.
        У бібліотеці в цей день створювала святковий настрій срібляста ялинка, прикрашена чарівними кульками, ілюстровані книжкові виставки – “Замріяна казка зими” та “Сипле зимонька святами”, вистава лялькового дитячого театру “Казкарик”, яку підготували активні відвідувачі бібліотеки, що вже цілий рік навчаються мистецтву гри ляльками. Кмітливі Зайчик і Котик, допитлива Мишка та Зірочка ознайомили учасників свята з легендами та переказами про Святого Миколая, розповіли історію його життя, про колядки, приурочені до новорічно-різдвяних свят. Самі ж діти активно відгадували загадки, уважно дивилися лялькове дійство, дружними оплесками зустрічали казкових  героїв.
        І звичайно ж, були веселі розваги, змагання, конкурси та вікторини. Діти підготували до Нового року виставу, і бібліотека на цілих дві години перетворилася у  справжній міні-театр, де наввипередки ставилися сценки із шкільного життя. Завершилось свято виконанням  пісні “Новий рік іде, всім добро несе”.

  Олена Крищенко, пр. бібліотекар ф. №1.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше