• Хай Рік Новий, Різдво Христове, вам подарують дні казкові!

        З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі, і малі. Адже це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку.
        “Хай Рік Новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…”, – під такою назвою в бібліотеці №6 відкрито виставку новорічно-різдвяних  листівок, в якій взяли участь 70 учасників: гуртківці “Чарівного пензлика”, студії “Азалія”, вихованці ДНЗ № 8, №27 та учні БЗШ №23 і №21, представивши 90 листівок.
        Читальна зала бібліотеки перетворилася на справжнісіньке новорічне диво. Крім традиційних святкових елементів ялинки, Діда Мороза і Снігуроньки на роботах можна зустріти і патріотичні елементи: листівки, виготовлені в жовто-блакитних кольорах та з традиційними написами “Слава Україні!”, “Героям слава!”, “Вітаємо! Любимо! Чекаємо!”. І це не випадково, адже листівки через волонтерів будуть відправлені воїнам у зону АТО, а також направлені для участі в міському конкурсі “Нова радість стала”.  Усі учасники виставки отримали велике задоволення від власної творчості, призи та  солодощі від депутата міської Ради Валерія Рабенка.
        Завітавши на виставку, відвідувачі бібліотеки  поринуть у чарівний світ, створений творчою уявою та фантазіями дітлахів.


  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою №6.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше