• Рік Новий – казковий час, хай здивує щастям нас!

        Ось незабаром постукає в наші оселі Новий 2015 рік. Це значить, що в життя кожного з нас ввійде надія, нове довгоочікуване добро. Це воістину чудове свято, коли всі ми даруємо одне одному радість, бажаємо щастя, міцного здоров`я і благополуччя.
        15 грудня у бібліотеці-філії №3 відкрила свою роботу новорічна майстерня “Мереживо зимових фарб”. Провідний бібліотекар Наталія Добровольська та бібліотекар ІІ категорії Леся Кравчук розробили цікаві моделі об`ємних сніжинок, “сніжинок-балеринок”, новорічних листівок, саморобок, виготовили макет різдвяної зірки, щоб показати читачам, як можна своїми руками прикрасити оселю.
        У перший день зимових канікул,  25 грудня, бібліотекарі проведуть майстер-клас сучасного  аранжування “Стильні ідеї твоєї ялинки”. Зроблені власними руками новорічні прикраси  та саморобки допоможуть з гарним настроєм, чистою душею, відсвяткувати Різдво, Щедрий вечір та Водохреще.
        У малій виставковій залі книгозбірні вражають самобутньою красою листівки, які читачі підготували на міський конкурс “Нова радість стала”. Усі вони волонтерами будуть передані воїнам АТО.
        Закінчимо рік і розпочнемо ходу Нового року з милосердя, з освідчення в щирості до своїх рідних, близьких.
        Добра, тепла,  миру та злагоди  нашому спільному дому –  єдиній  і неподільній Україні!

  Ксенія Гнуда, завідувачка бібліотекою-філією №3.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше